INŻYNIER AUTOMATYK

Wektor

Głosków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Tworzenie dokumentacji technicznych układów sterowania maszyn – schematy
elektryczne, instrukcje obsługi.
• Tworzenie list zakupowych elementów sterowania i wyposażenia szaf
elektrycznych, według przygotowanej wcześniej dokumentacji technicznej.
• Programowanie sterowników PLC oraz paneli operatorskich HMI.
• Współpraca z projektantami innych branż oraz klientami.
• Bezpośredni udział w procesach montażu i uruchamiania – nadzór nad pracą
techników elektryków.

Wymagania

• Umiejętność programowania sterowników PLC oraz paneli operatorskich HMI:
Siemens, Allen Bradley, Beckhoff, Omron, Mitsubishi, itp.
• Umiejętność projektowania układów elektrycznych, wskazana znajomość
programu EPLAN.
• Wykształcenie wyższe techniczne.
• Znajomość zasadniczych norm i przepisów odnośnie funkcjonowania układów
bezpieczeństwa.
• Zdolność rozwiązywania problemów technicznych.

Mile widziane:
• Świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV.
• Znajomość języka niemieckiego i angielskiego
• Prawo jazdy kategorii B.
• Zdolność do pracy zespołowej oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
• Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, komunikatywność, samodzielność i
kreatywność.

Oferujemy:
• Pracę przy projektach dla renomowanych i międzynarodowych koncernów.
• Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy oraz
szkolenia w zakresie automatyki.
• Przyjazną atmosferę pracy.
• Stabilne warunki zatrudnienia.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna zajmująca się obróbką metali oraz produkcja prototypów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Okres próbny 3 miesiące następnie do uzgodnienia.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne