Inżynier Automatyk - Utrzymanie Ruchu

Michael Page

Warszawa, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie ruchu od strony elektronicznej i automatycznej maszyn dla firmy produkcyjnej z branży automotive.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi techniczne dla producenta z branży automotive w związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Automatyka w dziale Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska

  • Utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń elektroenergetycznych,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów elektroenergetycznych,
  • Diagnostyka i usuwanie usterek występujących w zakresie sterowników PLC,
  • Kalkulacja kosztów napraw, modernizacji oraz aktualizowanie budżetu,
  • Realizacja harmonogramu konserwacji i przeglądów,
  • Nadzór nad dokumentacja techniczną podległych maszyn,
  • Planowanie i koordynacja wykonawstwa inwestycji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (elektrotechnika, automatyka),
  • Znajomość automatyki przemysłowej,
  • Co najmniej roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • Posiadanie uprawnień SEP,
  • Znajomość zagadnień 5S, TPM, RCM,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie świadczącej usługi dla branży automotive,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page