Inżynier Automatyk (Projektant systemów automatyki)

Kooperacja POLKO Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie projektów elektrycznych i automatyki w środowisku EPLAN,
  • dobór aparatury AKPiA,
  • nadzór nad prefabrykacją szaf elektrycznych i sterowniczych,
  • programowanie sterowników PLC,
  • uruchomienie na obiekcie linii produkcyjnych.

Wymagania

  • studia wyższe kierunkowe (Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika lub Elektronika)
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP,

Mile widziane

  • umiejętność programowania sterowników PLC,
  • znajomość środowiska EPLAN,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień pneumatyki.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju i kreowania stanowiska pracy.

Prezentacja firmy

Kooperacja „POLKO” Sp. z o.o. została założona w 1988 roku. Zakres dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie