Inżynier Automatyk PLC, Programista Robotyk

Aspiro Consulting Sp. z o.o.

Piekary Śląskie, śląskie

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !
Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązań HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, polskiej firmy świadczącej usługi dla przemysłu na całym świecie w zakresie kompleksowej automatyki, szukamy Kandydatów na dwa stanowiska:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Zakres obowiązków:

  • samodzielne realizowanie zadań związanych z programowaniem sterowników PLC, systemów HMI oraz uruchamianiem systemów automatyki - Inżynier Automatyk PLC
  • samodzielne realizowanie zadań związanych z programowaniem robotów przemysłowych - Programista Robotyk

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowany kierunek: automatyka lub robotyka)
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym
  • znajomości projektowania systemów sterowania i wizualizacji
  • doświadczenia w programowaniu sterowników PLC i systemów wizualizacji SCADA
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego typu sterowania robotów przemysłowych
  • doświadczenie w konfigurowaniu i programowaniu robotów Online
  • umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • dyspozycyjności oraz gotowości do częstych podróży służbowych
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.