Inżynier Automatyk ds. obsługi obiektu

Antal Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Location: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działań dotyczących technicznej obsługi budynków;
  • Utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych,
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, oraz sieci
  • Diagnozowanie awarii i usterek,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Stała weryfikacja poprawności parametrów pracy instalacji budynku
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i jej nadzór,
  • Tworzenie instrukcji i procedur pracy,

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • parametryzacja falowników i napędów,
  • programowanie PLC Omron, mile widziane Mitsubishi, Siemens,
  • parametryzacja modułów inteligentnych,
  • programowanie paneli HMI min. Proface,
  • znajomość automatyki zabezpieczeniowej SEPAM, MICOM,
  • znajomość protokołów komunikacyjnych EtherCAT, CC-LINK, PROFIBUS, MODBUS (RS485, TCP),
  • znajomość systemów SCADA, BMS

Oferujemy:

  • Opiekę medyczną, karta multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie nauki języków obcych oraz szkoleń i kursów
  • półroczne premie za realizację celów

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl