Inżynier, Asystent Projektanta

P.W. Molbud

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Witam,
Poszukujemy młodego, ambitnego Inżyniera do współpracy. Zakres działalności Naszej firmy jest bardzo szeroki, od przeglądów budowlanych, ekspertyz, projektów poprzez nadzory Inwestorskie. Daje to niewątpliwie duże możliwości rozwoju, ale też wymaga dużej elastyczności i umiejętności myślenia. Istnieje możliwość zrobienia praktyki projektowej i wykonawczej.

Wymagania

Doświadczenie przy sporządzaniu dokumentacji projektowej. Dobra znajomość programu ROBOT firmy Robobat. Kreatywność i umiejętność samodzielnego myślenia.

Prezentacja firmy

Firma MolBud istnieje na rynku od 1991 r. Zajmujemy się kompleksową obsł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie