ALTEN Polska
Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Inżynier APU

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Zawiercie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Automatyka, Praca Inne, Praca Inżynieria

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy ALTEN obecnej w 25 krajach na całym świecie i zatrudniającej ponad 34 000 inżynierów oraz specjalistów IT. Od 1988 roku tworzymy dla znanych marek zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę i przemysł energetyczny. Budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy Inżynier APU, który dołączy do naszego zespołu.

Główne zadania

  • Aktywny udział i ciągłe doskonalenie procesów na przydzielonym obszarze
  • Uruchamianie nowych projektów na przydzielonym obszarze we współudziale z Inżynier IME Specialist
  • Odpowiedzialność za kontakty techniczne w obrębie całego APU oraz współpraca z działem produkcji, logistyki i jakości
  • Aktywny udział w tworzeniu specyfikacji oprzyrządowania dla nowych projektów
  • Optymalizacja oprzyrządowania i procesu zgodnie z określonymi standardami
  • Koordynacja działań po reklamacyjnych w obszarze modyfikacji maszyn, narzędzi i procesów
  • Monitorowanie występowania problemów i podejmowanie działań korygujących w obrębie obszaru oraz eskalacja problemów na podstawie danych z produkcji/UR/jakość
  • Optymalizacja pracy w celu utrzymania technicznych standardów
  • Identyfikowanie problemów dotyczących maszyn i urządzeń oraz informowanie o nich Inżyniera Procesu IME Specialist, Dział zakupów, Kierowników projektów oraz dostawców
  • Opracowywanie instrukcji roboczych, check list przy współpracy z inżynierem IME SPecialist
  • Aktualizacja dostępnych czasów oraz cykli maszyny w produkcji seryjnej
  • Współudział w rozwijaniu pracowników (przeprowadzanie szkoleń, treningów, seminariów)

 Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w automotive mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość na zmiany, otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań

 Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Proces rekrutacyjny w czasie pandemii jest w 100% zdalny