Opis stanowiska pracy

InterElcom Sp. z o.o. | Dystrybucja elementów elektronicznych

Opis stanowiska
- Szczegółowe opanowanie zagadnień związanych z oferowanymi produktami;
- Doradztwo techniczne;
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
- Współpraca przy projektach klientów;
- Uczestnictwo w bieżących działaniach marketingowych i sprzedażowych firmy;

Wymagania
- Wykształcenie elektroniczne lub pokrewne;
- Dobra znajomość podzespołów elektronicznych;
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
- Dobra znajomość środowiska MS-Office;
- Samodzielność w działaniu;

Oferujemy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Przyjazną atmosferę pracy;

Osoby zainteresowane ogłoszeniem są proszone o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, oczekiwanym wynagrodzeniem, klauzulą o ochronie danych osobowych i listu motywacyjnego;

Prezentacja firmy

Dystrybucja elementów elektronicznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management