Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej zaawansowane rozwiązania technologiczne dla różnych gałęzi przemysłu, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

inżynier aplikacji

Nr ref.: 36115
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • poszukiwanie nowych aplikacji i rozwiązań oraz optymalizacja istniejących
  • identyfikowanie wymagań klienta i zapewnienie ich poprawnego wdrożenia w rozwiązaniu i procesie produkcyjnym
  • współpraca z zespołami sprzedaży i technicznym
  • zapewnienie wsparcia technicznego dla strategicznych klientów w tym konsultacji technicznych dotyczących metod aplikacji, produktu i procesu produkcyjnego, prezentowania rozwiązań produktów, opracowywania prototypów, testowania produktów
  • budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • wymiana dobrych praktyk w ramach zespołu Inżynierii Aplikacji EMEA

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, elektroniczne, chemiczne)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej realizującej dedykowane zamówienia/rozwiązania dla klientów (mile widziane doświadczenie w działach rozwoju)
  • doświadczenie we współpracy z klientami B2B
  • praktyczna znajomość zarządzania projektami
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • dobra znajomość narzędzi CAD oraz MS Office
  • umiejętności prezentacji i komunikacji
  • inicjatywa w działaniu, nastawienie na cel
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie dostarczających nowoczesnych rozwiązań technologicznych
  • system wewnętrznych szkoleń z zakresu produktów oraz aplikacji
  • ciekawa praca pełna wyzwań (delegacje w kraju i za granicą)
  • duża samodzielność i możliwość podejmowania decyzji
  • przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)