Inżynier Aplikacji w Dziale Inżynierii

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała, śląskie

Od: Horyzont Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej.

  • Zadania:
  • planowanie pracy obejmującej zakres od kwotacji produktu do momentu wdrożenia go do produkcji zgodnie z procedurami APQP (wycena – design – prototyp – walidacja – industrializacja),
  • kontakt z Klientem w celu ustalenia wymagań dotyczących produktu, walidacji,
  • nadzór nad procesem testowania produktu w Centrum Testowym,
  • analiza danych testowych, korekty,
  • uczestnictwo w programie lessons learnt,
  • doskonalenie systemu zarządzania jakością. Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • 2-letnie doświadczenie w dziale rozwoju produktu/technologii/konstrukcji,
  • znajomość konstrukcji napędów elektrycznych i/lub hydraulicznych.

Klient oferuje:

  • praca w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • szkolenia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.