INWENTARYZATOR lub ANALITYK ZESPOŁU SPISOWEGO

Work & Profit

Warszawa, mazowieckie

„Firmę tworzą ludzie” – dla nas to więcej niż prawda. Jako jedna z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia, nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Bez zaangażowanych i oddanych pracowników nie zbudowalibyśmy tak mocnej pozycji. To dzięki doświadczonemu zespołowi dziś jesteśmy partnerem zarówno dla rodzinnych firm z polskim kapitałem, jak i wielkich, międzynarodowych korporacji. Od momentu założenia firmy, daliśmy zatrudnienie dziesiątkom tysięcy osób, wykonującym pracę dla setek firm.

Miejsce pracy: Warszawa

ANALITYK ZESPOŁU SPISOWEGO:

Zakres obowiązków:
- wprowadzanie danych do systemu
- wykazywanie różnic inwentaryzacyjnych

Oczekiwania:
- ukończone 18 lat
- biegła obsługa komputera w tym MS Exel (zaawansowany)
- gotowości do pracy w wyznaczonym terminie
- rzetelności

INWENTARYZATOR:

- prowadzenie ręcznego spisu części zamiennych wykorzystywanych do serwisowania samolotów
- stałe raportowanie

- ukończonych 18 lat

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
- ciekawą pracę w pracę w młodym zespole
- perspektywę dłuższej współpracy
- gwarancję minimalnej dniówki od 112 zł netto do 176 zł netto
- bezpłatne szkolenie w terminie 5/10/2018
- pracę w ciekawym środowisku
- wolne weekendy
- pracę w godzinach 7:00-15:00 (ewentualnie 8:00-16:00)

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerami:

691-707-844,
663 515 589,
885 777 477,
885 777 055

www.workprofit.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".