Inwentaryzacja Wrocław 02.06.2014

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Wrocław

Job Impulse Polska Sp. z o. o. jest Agencją Pracy Tymczasowej ( Nr cert. 3000/3) i Doradztwa Personalnego (Nr cert.3000/2), która oferuje usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników. Obecnie dla naszego Klienta pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik inwentaryzacji

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Długa 02.06.2014 godz. 21.15

Zadania:

- praca przy naliczaniu asortymentu za pomocą skanera

Oczekiwania:

- chęć i zaangażowanie do pracy,

- umiejętność szybkiego liczenia,

- mile widziany status studenta/ucznia,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferta:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- atrakcyjna stawka godzinowa (10 zł brutto/h)

- zapisy on-line www.strefajob.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: