Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/01/2017.

Inwentaryzacja- Łódź

łódzkie

INVENT Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji

Zakres obowiązków:
 Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
 Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:
 Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych
 Pełnoletność
 Podstawowe zaświadczenia od Lekarza Medycyny Pracy (bez dodatkowych badań jest opłacane przez firmę)

Zapewniamy:
 Umowę zlecenie
 Ubezpieczenie na czas trwania umowy
 Wypłatę w systemie tygodniowym
 Szkolenie na markecie przed przystąpieniem do pracy
 Transport na inwentaryzacje wyjazdowe
 Atrakcyjne wynagrodzenie: 15,60 zł/h brutto
 Pracę w miłej atmosferze
 Możliwość nawiązania stałej współpracy

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej,... logistyki i produkcji. Celem firmy jest spełnianie potrzeb naszych kontrahentów, dlatego też każdorazowo projekt dostosowywany jest do specyfiki zlecenia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne