Inwentaryzacja Bydgoszcz, ul. Bortowskiego

InterKadra Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Obowiązki:

Praca przy liczeniu i wykładaniu towaru

Dbanie o porządek na miejscu pracy

  • Oferujemy:

Umowę cywilno-prawną podpisywaną z Interkadra

Stawkę godzinowa

Pewne, terminowe wynagrodzenie

Możliwość dalszej współpracy także przy innych projektach (wykładanie towaru czy obsługa kasy z elastycznym grafikiem pracy)

Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

  • Wymagania:

Dyspozycyjność 12/13.04 w godzinach nocnych (18:00 - 2:00)

Księżeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Sumienność

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.