Inwentaryzacja atrakcyjna stawka

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A. należąca do HRBC Group jest agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Certyfikat KRAZ numer 8471.

Dla naszego Klienta salonu meblowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

INWENTARYZATOR

Miejsce pracy: Żory

Nr ref.: IN/09/15/ZO

Obowiązki:

  • układanie towaru,
  • liczenie towaru za pomocą skanera.

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w terminie: 04.10.2015 r. (w godzinach nocnych min. 8 godzin)
  • sumienność i uczciwość,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjną stawkę godzinową,
  • premię za każdą poleconą osobę
  • możliwość dalszej współpracy przy innych projektach,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • umowę zlecenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany i dyspozycyjny prześlij Nam swoje CV.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje, informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Proszę pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Prezentacja firmy

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.<br/><br/>INTERIMAX jest nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne