Inwentaryzacja 21 i 28 maja

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą:

Inwentaryzacja w marketach na terenie Warszawy
Numer referencyjny: IW/0417/WWA

Obowiązki:
Liczenie i wykładanie towaru,
Drobne prace porządkowe.

Wymagania:
Dyspozycyjność w godzinach nocnych ( od wieczornych 20.00 do 5/6 rano dnia następnego),
Odpowiedzialność i skrupulatność,
Chęć do pracy,
Aktualna książeczka sanepid.

Oferujemy:
Opiekę doradcy,
Stawkę godzinową,
Pracę w marketach na terenie Warszawy: przy ul. Modzelewskiego, Sierpińskiego oraz przy rondzie ONZ,
Współpracę przy kolejnych zleceniach.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
Zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o dołączenia do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.