Inwentaryzacja/15 zł brutto/h

Adecco Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Termin: 13 listopada 2018 - piątek godz. 7:00 - 15:00

Obowiązki:

  • liczenie towaru za pomocą skanera
  • stosowanie się do poleceń przełożonego

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• stawkę godzinową: 15 zł brutto/h (praca od 6 do 8 h)

Wymagania:

ukończony 18. rok życia - warunek konieczny
• status studenta lub ucznia - mile widziany
dokładność
• dyspozycyjność w godz. 7:00 - 15:00 w dniu 13.11.2018

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

POLEĆ NAS ZNAJOMYM !!!

Numer referencyjny: I/10/18/SOS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.