Introligator - atrakcyjna stawka praca od zaraz

MULTI-DRUK Sp. z o.o.

Kartoszyno k. Wejherowo, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia Multi-Druk Sp. z o.o. w Kartoszynie (Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Żarnowiec) poszukuje osób do pracy na produkcji na stanowisku:
introligator

Wymagania:

  • wykształcenie min.zawodowe lub średnie techniczne(mile widziane poligraficzne),
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na introligatorni
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

DRUKARNIA MULTI-DRUK SP Z O.O. ISTNIEJE OD 1998 ROKU. ZNAJDUJE SIĘ W POM... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne