Introligator/Pracownik produkcyjny

Trenkwalder

Suchy Las, wielkopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las
Obowiązki:
  • obsługa falcerki, maszyny do oprawy klejonej, maszyny do oprawy zeszytowej, prace manualne,
  • terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta,
  • konserwacja i czyszczenie maszyny przypisanej do stanowiska pracy,
  • przestrzeganie i realizacja obowiązujących procedur,
  • opcjonalnie: krojenie papieru na gilotynie.

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane poligraficzne),
  • minimum rok doświadczenia w pracy na introligatorni (falcowanie, oprawa klejona, oprawa zeszytowa),
  • dynamika działania, dokładność, odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę w systemie 1-zmianowym, docelowo 2-zmianowym,
  • miejsce pracy: Suchy Las,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.