Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku Introligatora – Operatora falcerki lub zbieżnym z przedstawionym rodzajem czynności
  • wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy zgodnie z przedstawionym rodzajem czynności (min. 3 lata)
  • obsługa falcerki pół i pełnoformatowej GUK
  • dyspozycyjność
  • praca w systemie zmianowym

Rodzaj wykonywanych czynności:

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn
  • przestrzeganie BHP

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji , zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002r. nr 101, poz.926)

Wymagania

Miejsce pracy: Warszawa

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji