Introligator (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, Jena, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy, Jena

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej drukarni poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Przygotowywanie materiałów,
- Obsługa małych maszyn introligatorskich,
- Sprawdzanie wymiarów,
- Ręczne oklejanie opakowań, laminowanie, klejenie
- Kontrola jakości elementów,
- Przygotowywanie do transportu,

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku introligatora,
- Umiejętność obsługi prostych maszyn introligatorskich
- Znajomość języka niemieckiego,
- Wykształcenie zawodowe,
- Mile widziane osoby gotowe do wyjazdu do pracy własnym samochodem.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Pewną i legalną prace na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Możliwość zakupienia posiłków w stołówce w obniżonych cenach
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ premia).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.