Opis stanowiska pracy

VENTI sp.j. zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań internetowych. Wykonujemy portale, witryny korporacyjne, wdrażamy rozwiązania dla Klientów z sektora publicznego oraz bankowego.

Wśród naszych Klientów znajdują się takie marki jak: Urząd Ochrony Konsumentów i Konkurencji, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Naczelny Sąd Administracyjny, Centrum Nauki Kopernik, Hipermarkety Real, Blachy Pruszyński, marki z grupy ORLEN, AVIVA, FM Bank, PZU, VILEDA, Echo Investment, Novartis oraz wiele innych.

Poszukujemy osób na stanowisko

Account Manager
Miejsce pracy: Łódź

Osoba na wymienionym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę Klienta oraz prowadzenie i koordynację realizowanych projektów.

W szczególności:

  • analizę potrzeb Klienta w zakresie stron i aplikacji internetowych oraz e-marketingu,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowanie dokumentacji handlowej oraz projektowej,
  • koordynacje prac graficznymi i programistycznymi związanymi z realizacją prowadzonych projektów internetowych,
  • utrzymywanie stałego kontaktu i pozytywnych relacji z Klientem.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w agencji reklamowej, interaktywnej lub w innej branży na podobnym stanowisku,
  • znajomości (biernej) technologii wykorzystywanych do tworzenia serwisów internetowych,
  • komunikatywności i kreatywnego myślenia,
  • wyższego wykształcenia.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • poszerzanie doświadczenia dzięki pracy z dużymi i wymagającymi Klientami,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • umowę o pracę (na czas nieokreślony po okresie próbnym),
  • doskonałą atmosferę pracy w zgranym zespole.

Prezentacja firmy

Jesteśmy pełnoletni, tworzymy software od 18 lat. Projektujemy i wykonuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż