International Sales Manager

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe SA jest nową, dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą szeroki wachlarz usług rekrutacyjnych i doradczych w obszarze HR. Razem będziemy tworzyć unikalny ekosystem wsparcia procesów rekrutacyjnych i HR.
JobMe- Poznajmy się !
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Obecnie dla Naszego Klienta, uznanej firmy o międzynarodowym zasięgu działającej w sektorze IT, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

• Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach międzynarodowych
• Rozwój biznesu u pozyskanych i stałych klientów
• Prowadzenie spotkań z klientami, zbieranie informacji o potrzebach, prowadzenie prezentacji handlowych, tworzenie ofert, przygotowywanie umów, negocjacje handlowe
• Realizację indywidualnych zadań sprzedażowych w zakresie strategii sprzedażowej
• Osiąganie jakościowych i ilościowych celów rocznych
• Ciągły rozwój umiejętności sprzedażowych oraz uzupełnianie wiedzy branżowej (IT)
• Raportowanie działań zgodnie z ustalonymi zasadami

Klient oferuje:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pracę w oparciu o UOP lub B2B
• Elastyczne godziny pracy
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań IT
• Ogólna znajomość technologii informatycznych i procesów wytwarzania oprogramowania
• Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
• Prawo jazdy kat. B
• Dokładność, sumienność, nastawienie na cel

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Kadra zarządzająca