International Recruitment Consultant

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie konsultantów oraz samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych z branży IT w Europie Zachodniej
  • Udział w administracji projektem rekrutacyjnym (praca z bazą CV i dokumentacją; ewidencja)
  • Tworzenie dokumentów projektowych w języku angielskim
  • Poszukiwania kandydatów zgodnie z opisem stanowiska i instrukcjami
  • Budowanie bazy kandydatów oraz rozwijanie relacji ze środowiskiem biznesowym

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Zainteresowanie rekrutacją (+ znajomość rynku IT mile widziana)
  • Chęć rozwoju i poznania specyfiki branży rekrutacyjnej & konsultingowej

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych prowadzonych dla najbardziej znanych i renomowanych firm na rynku pracy
  • Możliwość wyjazdów za granicę w ramach szkoleń i cyklicznych spotkań korporacyjnych (kilka razy w roku)
  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon, dostęp do globalnych & lokalnych systemów i baz danych, etc.)

Prezentacja firmy

Harvey Nash Technology to spółka należąca do globalnej Grupy Harv... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat