International Commodity Trader

Foodcom S.A.

Warszawa, mazowieckie

Od: Foodcom S.A.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy
  • zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu
  • nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych
  • współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w handlu w branży mleczarskiej lub w doświadczenie handlowe w innej branży ze znajomością języka francuskiego lub hiszpańskiego
  • dyspozycyjność
  • silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość Microsoft Office

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole z możliwością intensywnego rozwoju
  • pełne szkolenie zawodowe, narzędzia niezbędne do pracy
  • system wynagradzania uwzględniający osiągane rezultaty handlowe
  • wyjazdy służbowe
  • udział w krajowych i zagranicznych targach towarowych
  • kartę FitProfit