Michael Page Michael Page

Internal Auditor

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie audytów procesowych w obszarze całej spółki.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, stabilnej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Audytora Wewnętrznego.

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie projektów audytowych w obszarze całej organizacji
  • Ocena efektywności oraz optymalizacja procesów biznesowych i finansowych
  • Testowanie systemu kontroli wewnętrznych
  • Analiza i ocena ryzyk występujących w podległych obszarach
  • Sporządzanie raportów w wynikami prac, rekomendacji oraz ich prezentacja
  • Monitorowanie wdrażania zaleceń pokontrolnych
  • Udział w tworzeniu nowych procesów i procedur

Profil kandydata

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze audytu
  • Doświadczenie w doradztwie biznesowym mile widziane (wewnętrzny / finansowy)
  • Certyfikaty CIA lub CFE będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i prezentacyjne - komunikacja z biznesem
  • Rozwinięte zdolności analityczne oraz koordynacyjne - prowadzanie projektów
  • Pro-aktywność, samodzielność, zorientowanie na rezultat
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość prowadzenia ciekawych i wymagających projektów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page