Randstad Holding nv jest jedną z największych firm doradztwa personalnego na świecie. Systematycznie rozbudowuje swoją strukturę i aktualnie prowadzi działalność w ponad 40 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku, posiadamy biura w ponad 60 lokalizacjach. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR. Codziennie wspieramy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji, zatrudnienia i rozwoju pracowników, naliczania wynagrodzeń i innych aspektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.
Naszą dewizą jest Good to know you – daj się nam poznać i Ty!

Poszukujemy energicznej osoby, interesującej się HR i technologicznymi newsami, która wesprze poznański zespół Randstad Professionals na stanowisku:

intern/researcher IT

Nr ref.: 24271
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
Jako wsparcie zespołu IT, do Twoich zadań należeć będzie:
  • direct search kandydatów z branży IT (programiści, administratorzy, konsultanci SAP itp.)
  • nawiązywanie pierwszego kontaktu z kandydatami (mailowo i telefonicznie)
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych - a jeśli będziesz czuć się na siłach - możesz pomóc konsultantowi w prowadzeniu rozmów
  • rozbudowa i zarządzanie bazą kandydatów
  • przygotowywanie profili zawodowych tych najlepszych

Oczekiwania:
Jeśli...
  • masz dużo fajnych pomysłów i jesteś dynamiczny/a w działaniu
  • ogarniasz MS Office i nie masz problemów z językiem angielskim
  • lubisz searchować w Internecie i nawiązywać kontakty z ludźmi
  • nie masz nic przeciwko sporadycznym pracom administracyjnym
  • dasz radę wspierać nas ok. 30 godzin w tygodniu

... daj nam o sobie znać!

Oferta:

Co oferujemy?

  • nieodpłatne praktyki w branży doradztwa personalnego
  • nabycie cennej wiedzy i doświadczenia związanej z rekrutacjami IT, które obecnie są największym wyzwaniem dla rekruterów
  • poznanie narzędzi rekrutacyjnych m.in. Linkedin, Goldenline
  • samodzielność w działaniu, chętnie poznamy Twoje pomysły na rozbudowę bazy kandydatów
  • zespół specjalistów, który chętnie podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z rekrutacją również w innych branżach: Finance i Engineering
  • dogodną lokalizację w centrum, co ułatwi pogodzenie zajęć z praktykami (dopasujemy Twój grafik zajęć do naszych potrzeb rekrutacyjnych)

Masz jeszcze jakieś pytania? Zadzwoń!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)