Intern in Sales Department - VAP

Philips Lighting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praktyki w Dziale Sprzedaży – wsparcie w rozwoju sieci partnerskich

Firma Philips Lighting jest globalnym liderem na rynku producentów oświetlenia. Ma niekwestionowane doświadczenie i wiedzę w zakresie opracowywania, produkcji, instalacji i projektowania innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych — także oświetlenia LED. Opracowujemy projekty oświetlenia wnętrz, centrów handlowych, hoteli, sklepów wielko powierzchniowych, terenów zewnętrznych, dróg, iluminacje i wiele innych.

Specjalizujemy się opracowywaniu złożonych projektów oświetlenia wymagających zastosowania najnowocześniejszych technologii oraz wykorzystania eksperckiej wiedzy branżowej.

Jeśli jesteś osobą ambitną i chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje i zdobyć doświadczenie w pracy globalnej korporacji i wyspierać w rozwoju sieci partnerskie, zapraszamy na praktyki. Oferujemy pracę w zespole profesjonalistów, którzy dołożą wszelkich starań we wsparciu Twojego rozwoju osobistego i zawodowego. To niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy i doświadczenia u lidera w branży oświetleniowej, które pozwolą na zbudowanie kariery w tej branży.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w bieżącej pracy jednego z działów sprzedaży:
  • Prowadzenie i aktualizacja raportów
  • Kontakt z działami realizacji sprzedaży i logistyką
  • Kontakt z działem projektowania i product management
  • Wsparcie jako back office, przesyłanie informacji technicznych, kontakt z klientami
  • Wsparcie w wewnętrznych procesach powiązanych z działem
  • Współpraca z działem ofertowania
  • Opracowywanie specyfikacji ofertowych, dedykowanych cenników
  • Wsparcie przy procesie assessment segmentów rynku i potencjalnych klientów
  • Opracowywanie materiałów dedykowanych dla klientów
  • Wsparcie przy organizacji szkoleń i wizyt w Centrum Zastosowań Światła Wsparcie i koordynacja działań z Marketingiem i MarCom Wyszukiwanie informacji i materiałów kluczowych dla rozwoju działu np. dotyczących pozyskiwania Funduszy Unijnych

Wymagania:

Kształcenie się na kierunkach inżynierskim lub ekonomicznym Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) Dobra organizacja pracy, systematyczność Dobra umiejętność komunikowania się i budowania relacji Bardzo dobra znajomość Excel, Word i innych programów typu Office Znajomość techniki świetlnej i programu Dialux Otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy i uczenia się Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Praktyki płatne(z opcją przedłużenia terminu dla najlepszych Kandydatów) Odbycie stażu w Philips Lighting globalnego lidera na rynku oświetlenia Realizację projektów i ciekawych zadań w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

Grupa Philips w Polsce to ponad 7000 pracowników - profesjonalist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi