Inteligentny i doświadczony programista (-tka) PHP, Bielsko -Biała

Nonstop Hankus & Cecek Sp. j.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prężna, stabilna i obsługująca dużych i ciekawych klientów w Polsce i za granicą firma z Krakowa planuje wzmocnienie zespołu w oddziale w Bielsku-Białej o dwóch  doświadczonych programistów PHP. Zakres odpowiedzialności to przede wszystkim rozwój skalowalnych backendów i tworzenie logiki biznesowej systemów, ale także projektowanie założeń architektonicznych nowych platform. Oczywiście dobrze jest umieć dobrze poruszać się w tematach stricte frontowych - RWD/JS/CSS/HTML.

Najmilej widziane jest doświadczenie w używaniu Laravela, CakePHP lub Zenda, ale wystarczy bardzo dobra znajomość jakiegokolwiek innego frameworku MVC.

Wymiar pracy: full-time.
Forma współpracy: najchętniej długoterminowa umowa firma-firma.

Osobom pracującym zdalnie i firmom podwykonawczym dziękujemy. Szukamy kogoś do pracy w biurze firmy w Bielsku-Białej lub, alternatywnie, w jednym z dwóch biur firmy w Krakowie.

Parę słów o nas: realizujemy ciekawe zlecenia dla klientów w Polsce i za granicą. Wśród naszych klientów są poważni gracze na rynku usług wideo w USA, wiodące portale internetowe i telewizje cyfrowe w kraju i za granicą. Obsługujemy również rynek bankowy i telekomunikacyjny, a także rynek produktów i usług motywacyjnych. Pracujemy dla klientów w Polsce, Europie, Azji i Ameryce Północnej. Realizujemy projekty związane z edukacją, bankowością, komunikacją, podpisem elektronicznym, systemami self-care, motywacyjnymi i społecznościami.

Oferujemy dobre wynagrodzenie, ale wymagamy niezawodnego wykonywania powierzonych obowiązków. Nowym członkom zespołu proponujemy 2 miesiące okresu próbnego - żeby obie strony miały czas na zbudowanie wzajemnego zaufania. Nasze relacje budujemy właśnie w oparciu o zaufanie, ale także odpowiedzialność i dobrą jakość wykonywanej pracy. Gratis dorzucamy fajną atmosferę pracy, bardzo ciekawych klientów i projekty, dużo interesujących projektów. Oprócz tego karty sportowe, becikowe, sute premie projektowe i okolicznościowe, komercyjne ubezpieczenie zdrowotne,  oraz, od wielkiego dzwonu, uścisk dłoni samego prezesa.

List motywacyjny nie jest konieczny, ale jeśli będzie, przeczytamy z uwagą, powagą i zrozumieniem.

Wymagania

  • bardzo dobre umiejętności programowania w PHP,
  • bardzo dobra znajomość jakiegokolwiek frameworku PHP (najchętniej - Laravel, CakePHP lub Zend),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień baz danych (przede wszystkim MySQL),
  • co najmniej dobra znajomość JScript, CSS, HTML,
  • angielski przynajmniej w stopniu podstawowym,
  • samodzielność w myśleniu, inteligencja, chęć i zapał do pracy, a na dodatek - poczucie humoru.

Idealny kandydat(-ka) na to stanowisko powinien/-nna:

  • znać Laravel, CakePHP lub Zend w stopniu rewelacyjnym,
  • mieć doświadczenie w tworzeniu dużych systemów informatycznych,
  • umieć zaprojektować architekturę skalowalnego systemu od zera,
  • znac JS/CSS3/HTML/RWD na wylot
  • znać co najmniej dobrze zagadnienia związane z klastrowaniem baz danych,
  • umieć projektować skalowalne aplikacje PHP
  • mieć tłuste portfolio prowadzonych i ukończonych sukcesem projektów, z przynajmniej jednym projektem dla klienta high-profile,
  • miec umiejętności i doświadczenie analityczne - rozwiązanie trzeba przed zaprogramowaniem dobrze wymyślić,
  • legitymować się miękkimi umiejętnościami w zakresie współpracy w zespole i komunikacji z klientem,
  • znać angielski w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację, w tym również na luzie, przy piwie.

Prezentacja firmy

Nonstop od 10 lat tworzy dedykowane, skalowalne rozwiązania IT dla klien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony - jak najdłużej
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy