Integrator systemów automatyki budynkowej (Automatyk)

FD Tech

54-130 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do podstawowych obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należą:

  • projektowanie systemów automatyki budynkowej przeznaczonych dla nieruchomości premium,
  • dobór, montaż i programowanie urządzeń systemów inteligentnych domów,
  • projektowanie, konfigurowanie i montaż systemów bezpieczeństwa,
  • projektowanie i konfigurowanie sieci komputerowych,
  • nadzór nad projektami,
  • kontakt z klientem i podwykonawcami,
  • wyszukiwanie rozwiązań nietypowych problemów technicznych,
  • dbałość o estetykę wykonywanych na inwestycji prac.

W FDtech oferujemy Ci:

  • możliwość pogłębiania wiedzy z zakresu automatyki budynkowej, sieci komputerowych, systemów bezpieczeństwa oraz audio-video pod okiem specjalistów,
  • dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych technologii,
  • możliwość wyjazdu na wybrane międzynarodowe targi technologiczne,
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (certyfikowanych),
  • praktykę i wiedzę branżową,
  • pracę w energicznym, młodym i otwartym zespole.

Wymagania

  • dobra znajomość jednego z wymienionych systemów: KNX, Crestron, Control4, Wago, Savant, Loxone lub Beckhoff (mile widziany certyfikat) oraz obsługa dedykowanego mu programu,
  • uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja),
  • dobra znajomość środowiska CAD,
  • umiejętność sporządzania i czytania dokumentacji projektowych,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca zrozumienie specyfikacji technicznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu współpracy z instalatorami i podwykonawcami,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności.

Prezentacja firmy

Firma FDtech Inteligentne budynki zajmuje się projektowaniem, programowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis