Insurance specialist - German language

Reed Specialist Recruitment

02-017 Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: 02-017 Warszawa

Język niemiecki to początek przygody w międzynarodowym środowisku.

Jesteś osobą, która płynnie komunikuje się w języku niemieckim? Chcesz zdobyć doświadczenie we wchodzącej na rynek polski organizacji? Chcesz mieć wpływ na kierunek rozwoju firmy?

Jeżeli Tak - Świetnie ta oferta pracy jest dopasowana do Ciebie!

Oferujemy:

  • pakiet benefitów
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • umowę o pracę
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy przez profesjonalnych trenerów
  • praca w systemie 8 godzinnym między 7.30-17.30
  • praca w przyjaznej atmosferze i kameralnym środowisku

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego oraz dobra j. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • zdolności utrzymywania relacji z klientem
  • komunikatywność

Zadania:

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami niemieckojęzycznymi
  • opieka posprzedażowa (brak aktywnej sprzedaży!)
  • utrzymywanie relacji z klientem
  • przyjmowanie zgłoszeń od osób ubezpiecznych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.