Insurance Consultant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy doradczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Insurance ConsultantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Ścisła współpraca z Klientami w tworzeniu strategii biznesowych i wdrażaniu opracowanych rozwiązań cyfrowych;
  • Analiza bieżących procesów cyfrowych klienta i określenie rozwiązania umożliwiającego osiągnięcie kolejnego poziomu rozwoju;
  • Identyfikacja strategicznych kwestii operacyjnych i ich optymalizacja;
  • Wsparcie w projektach dostarczających kompleksowe rozwiązania w dziedzinie biznesu, technologii, zarządzania procesem i produktami.

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w firmach ubezpieczeniowych lub w firmach doradczych;
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie opracowywania strategii modelu biznesowego / zarządzaniu relacjami z klientami / roszczeniami / operacjami front-back office / rozwój produktów;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • Umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zorientowanie na cel;
  • Umiejętność budowania relacji.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole  ekspertów;
  • Uczestnictwo w projektach doradczych dla globalnie operujących firm;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.