Instytut Badania Rynku i Opinii Publicznej zatrudni ankieterów

Kompas

wszystkie miasta w regionie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma KOMPAS zajmuje się realizacją badań rynku i opinii publicznej. Należymy do najstarszych i najbardziej doświadczonych tego typu firm we Wrocławiu.
Współpracujemy z największymi i najlepszymi instytutami w Polsce.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu - to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Poszukujemy ankieterów do realizacji badań PAPI i CAPI z terenu województw Dolnośląskiego i Opolskiego.
W szczególności chętnie nawiążemy współpracę z osobami mieszkającymi w: Bogatyni, Zgorzelcu, Bolesławcu, Jeleniej Górze, Legnicy, Głogowie, Polkowicach, Brzegu Dolnym, Miliczu, Kudowie Zdr., Kłodzku, Wałbrzychu, Opolu, Nysie, Kędzierzynie Koźlu, Brzegu, Namysłowie, Kluczborku.

Oferujemy:

* zatrudnienie na umowę o dzieło;
* comiesięczny system rozliczeń i wypłat;
* nielimitowany czas pracy;
* miłą atmosferę;
* stałym współpracownikom zapewniamy służbowy sprzęt - telefon i laptop.

Wymagania

Wymagania:

* rzetelność i uczciwość w pracy;
* łatwość nawiązywania kontaktów;
* dyspozycyjność - w ustalonym zakresie;
* umiejętność obsługi laptopa;

* mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Prezentacja firmy

Badania rynku i opinii publicznej,realizacja ankiet w terenie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
100PLN - 300PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
stawki liczone są od ankiety, płaca zależy od ilości zrealizowanych ankiet
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media