Instruktor(ka) Fitness/Trener(ka) Personalny

MDP Group S.A.

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

- Doświadczenie w branży fitness na stanowisku: trenera, instruktora.

- Doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych i zajęć fitness.

- Doświadczenie w pracy z klientem: komunikatywność, umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji, pracowitość, entuzjazm, pomysłowość.

Zadania:

- Pozyskiwanie klientów i sprzedaż treningów personalnych.

- Prowadzenie zajęć fitness.

- Uczestnictwo w akcjach promocyjnych organizowanych przez klub.

- Uczestnictwo w opracowywaniu planów funkcjonowania klubu.

- Aktywne tworzenie nowych aktywności w klubie.

- Dbanie o wysoką jakość usług i wizerunek klubu.

Prezentacja firmy

INFINITI Fitness Club w Kędzierzynie – Koźlu, to największy klub ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne