Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacyjne LingoStar działa na rynku usług edukacyjnych od ponad 13 lat. Nasze kursy uczą, bawią i fascynują. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, która jako jedna z niewielu tego typu firm na rynku, posiada tak bogatą ofertę zajęć rozwojowych dla dzieci.

Obecnie poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy z dziećmi do prowadzenia zajęć dodatkowych w szkołach.

Zadania:

• prowadzenie warsztatów naukowych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.
* nadzór nad powierzonym rejonem działania
* budowanie dobrego wizerunku firmy w danym rejonie

Wymagania

• doświadczenie w pracy z dziećmi
• dobra organizacja, kreatywność, punktualność
• pracowitość i zaangażowanie
• prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Początek działalności LINGO-STAR® to 2004 rok. Założycielką szkoły jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
długofalowa współpraca, praca stała
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
45PLN - 120PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
praca w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku usług edukacyjnych, szkolenia, system motywacyjny i ścieżka kariery dla pracownika,
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta, Praca Inne