Instruktor warsztatów naukowych dla dzieci

Junior Odkrywca

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Junior Odkrywca oferująca zajęcia naukowe dla dzieci nawiąże współpracę ze studentami 4-5 roku i absolwentami kierunków: chemia, biologia, fizyka. Szukamy osób, dla których wymienione dziedziny nauki to nie tylko studia ale przede wszystkim pasja.

Miejsce pracy: Błonie

Zakres obowiązków:
- prowadzenie w charakterze instruktora - warsztatów i pokazów naukowych dla dzieci z chemii, fizyki;
- rozwijanie programu zajęć Junior Odkrywca;
- promowanie wizerunku firmy i marki;

Oferujemy:
- możliwość sprawdzenia w praktyce swojej wiedzy wyniesionej ze studiów
- szkolenie przygotowujące do roli instruktora
- pracę w rodzinnej, twórczej atmosferze
- możliwość realizowania własnych koncepcji i pomysłów

Prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

- student/ka 4/5 roku lub absolwent/ka kierunków: chemia, biologia, fizyka, biotechnologia, inżynieria środowiska oraz kierunki pokrewne);
- komunikatywność, punktualność, odpowiedzialność;
- umiejętność pracy z dziećmi;

Prezentacja firmy

Junior Odkrywca to firma edukacyjna specjalizująca się w budowaniu wysok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia