Instruktor Tańca w Arthur Murray Dance Studio

Studio Tańca i Fitness Pasja

31-406 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Lubisz tańczyć? Jesteś energiczny i łatwo nawiązujesz nowe znajomości? A może chciałbyś wziąć udział w turnieju tańca Pro – Am na drugim końcu świata? Zostań instruktorem w Arthur Murray Dance Studio i z pasji uczyń swoją pracę!

Pierwsze w Polsce Studio Tańca Arthur Murray poszukuje mężczyzny na stanowisko instruktora tańca. Studio Arthur Murray posiada 100-letnią tradycję i sprawdzony system nauki, który na całym świecie cieszy się ogromną popularnością. Kadra instruktorów przechodzi ciągłe wewnętrzne szkolenia.

Wymagania

Idealny kandydat powinien:

• Mieć poczucie humoru i dużo pozytywnej energii
• Lubić pracę z ludźmi i zarażać wszystkim entuzjazmem
• Mieć doświadczenie taneczne i doskonałe poczucie rytmu
• Być dyspozycyjny, zwłaszcza w godzinach 16:00 – 22:00
• Znać język angielski na poziomie komunikatywnym
• Chętnie się uczyć i rozwijać

Kandydaci ubiegający się o stanowisko instruktora, proszeni są o wysłanie swojego CV wraz z aktualnym zdjęciem.

Prezentacja firmy

Szkoła Arthur Murray posiada 100-letnią tradycję i sprawdzony sys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne