Instruktor Tańca Klasycznego

Aquarius Group

Rybnik, Wodzisław Śl. Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Akademia Taneczno - Woklana Kontrapunkt, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do stałej współpracy instruktora tańca klasycznego z terenu Rybnika, Wodzisława Śl., Żor. Akademia posiada bogatą ofertę, od lekcji tańca klasycznego, po taniec współczesny, jazz, broadway. Oferujemy również lekcje śpiewu, rozrywkowego oraz klasycznego. Oferta kierowana jest do dzieci i młodzieży, istnieje również możliwość nauki dla osób starszych, w ramach lekcji indywidualnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Predyspozycje do pracy z daną grupą wiekową
  • Znajomość techniki tańca klasycznego na poziomie co najmniej średnim
  • Dyspozycyjność
  • Pozytywna energia, Zaangażowanie, Komunikatywność

Zadania:

  • Prowadzenie zajęć Tanecznych w grupach organizowanych przez Akademię Taneczno-Wokalną Kontrapunkt
  • Opracowanie materiałów do ww. zajęć
  • Przygotowywanie oraz przekazywanie rodzicom informacji organizacyjnych itp.

Przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć klauzurę o danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Akademia Taneczno-Wokalna Kontrapunkt posiada bogatą ofertę, od l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia