Instruktor Nauki Jazdy

Quattro Sp. z o.o.

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do rekrutacji na instruktora nauki jazdy kat. B.

Oferta dotyczy wyłącznie osób posiadających aktualną legitymację instruktorską.

Oferujemy umowę o pracę. Dostępne różne wymiary etatu od 1/4 do pełnego etatu - zależnie od dyspozycyjności.

Kładziemy bardzo duży nacisk na pracę zespołową, co jest naszą siłą.

Wykonujemy swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i w miłej atmosferze i tego wymagamy od nowych instruktorów. Zależy nam na rozpoczęciu współpracy z osobą niekoniecznie posiadającą doświadczenie, choć jest to oczywiście mile widziane. W naszej szkole można się bardzo duzo nauczyć i stale rozwijać.

Proszę dołączyć swoje CV.

Twoje podanie na pewno zostanie rozpatrzone. Nie ma potrzeby kontaktu telefonicznego czy osobistego.

Z pośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną najlepsze.

II etap rekrutacji stanowi rozmowa kwalifikacyjna, na którą wybrani zostaną najlepsi, dlatego warto przygotować dobre CV.

Dziękujemy i życzymy wszystkim powodzenia.

Quattro. Profesjonalna Szkola Jazdy

Wiecej informacji na naszej stronie internetowej:  quattro-edu-pl

Zapraszamy

Wymagania

Nasze wymagania:

- wiedza

- twórcze podejście do szkolenia

- miłe i przyjazne podejście do kursanta

- dobra organizacja

- dokładność w działaniu

- świetna praca zespołowa

- punktualność

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców na pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia