Instruktor nauki jazdy kat.B

OSK Andrzej Różewski

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do nas! Nasz ośrodek szkolenia kierowców mieści się w Kostrzynie, powstał w 2010 roku i rozwija się z prędkością, z jaką najnowsze ferrari osiąga 100 km/h na liczniku. Wierzymy, że każdy kursant ma w sobie geny Hołowczyca i pomagamy im to odkryć! Szkolimy z pasją i poczuciem humoru. Grafik mamy coraz bardziej napięty, dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie! Nie musisz mieć doświadczenia – zdobędziesz je u nas :).

Poszukujemy INSTRUKTORA NAUKI JAZDY KAT. B. Zadzwoń 606 396 885.

Wymagania

Szukamy osoby, która:

- posiada aktualne uprawnienia do szkolenia kandydatów na kierowców kat. B,
- wierzy w ludzi, lubi z nimi rozmawiać i potrafi przekazać swoją wiedzę każdemu,
- dba o etykietę, jest punktualna, kulturalna i uśmiechnięta,
- jest dyspozycyjna,
- jest przekonana, że na drodze warto stosować zasady bezpiecznej jazdy i potrafi o tym przekonać kursanta,
- wykazuje się zrozumieniem, cierpliwością i czerpie przyjemność z przekazywania wiedzy.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 2000 – 4000 zł brutto,
- miłe świąteczne bonusy,
- zadbany, dwuletni samochód (Ranault Clio IV),
- przemiłych kursantów,
- ogromną dawkę pasji, profesjonalizmu i poczucia humoru!

Jesteśmy elastyczni, razem z Tobą ustalamy grafik.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV - przycisk APLIKUJ

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od 01-06-2010.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bonusy świąteczne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia