Instruktor do prowadzenia zajęć z dziećmi - Tarczyn,Nadarzyn,Mroków,Lesznowola,

Lingo-Star

Tarczyn, Nadarzyn, Lesznowola i okolice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacyjne Lingo-Star poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem bardzo ciekawych zajęć z dziećmi w wieku szkolnym.
Są to zajęcia: Mały Edison (doświadczenia fizyczno-chemiczne dla dzieci na podstawie opracowanego przez nas materiału;bardzo ciekawe zajęcia które wprowadzają dzieci w świat nauki przez zabawę).

Drugi typ zajęć to Robotyka: praca na zestawach lego WeDo oraz lego Mindstroms. Praca w małych grupach ( ok. 10 osób). Niesamowite zajęcia, które pobudzają dzieci do samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków.

Wymagania

Doświadczenie w pracy z dziećmi, kreatywność, odpowiedzialność,. Jeśli chodzi o zajęcia z Robotyki to mile widziane doświadczenie i/lub otwarty umysł na szybkie przyswojenie wiedzy z zakresu budowy prostych robotów (służymy pomocą i opracowanym przez nas programem).
Wymagane jest prawo jazdy.

W zamian oferujemy długofalową współpracę, szkolenia, możliwość rozwoju, prace w miłej atmosferze. Dzieci z pewnością odwdzięczą się na swój sposób.

Prezentacja firmy

Szkoła zaczęła swoja działalność w roku 2004. Jej założycielką jest Nat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
35PLN - 45PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne