Instalator - wdrożeniowiec systemów sieciowych i niskoprądowych - KRAKÓW

EXPANDER

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy na terenie Krakowa kandydata na stanowisko INSTALATORA/WDROŻENIOWCA SYSTEMÓW SIECIOWYCH I NISKOPRĄDOWYCH urządzeń sieciowych i innej infrastruktury IT.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy:

  • Instalacja i uruchomienie systemów niskoprądowych DSO, SAP, SSWiN, CCTV, WiFi i innych
  • Instalacja i uruchomienie systemów multimedialnych
  • Udział w procesie oferowania dla powyższych robót,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,

Wymagania

  • znajomość aspektów telekomunikacyjnych
  • znajomość działania sieci komputerowych
  • znajomość zagadnień Audio - Video
  • znajomość technik okablowania strukturalnego - miedzianego i światłowodowego
  • znajomość systemów DSO, SAP, SSWiN, CCTV, WiFi i innych klasyfikowanych do grupy niskich prądów
  • duża dyspozycyjność (praca również poza Krakowem)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w środowisku stresowym
  • samodyscyplina
  • SEP do 1kV

Wszelkie niezbędne do podjęcia pracy informacje zostaną przekazane wybranemu kandydatowi na etapie szkoleń przed podjęciem pracy

Prezentacja firmy

Expander – na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Specjalizujemy się w bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems