Instalator systemów teletransmisyjnych

KBit

Polska Południowa, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• wykonywanie prac instalacyjnych, demontażowych,
• integracja oraz SWAP systemów teletransmisyjnych, systemów antenowych, stacji bazowych i innych elementów sieci 2G/3G/4G,
• uruchamianie i konfiguracja linii radiowych,
• wykonywanie czynności serwisowych systemów telekomunikacyjnych.

Wymagania

• znajomość zagadnień z zakresu budowy, działania i struktury sieci telekomunikacyjnej,
• znajomość urządzeń przynajmniej jednego z producentów będzie dodatkowym atutem (NEC, NSN, Huawei, ZTE, Ericsson, SIAE, inne),
• uprawnienia do prac na wysokościach,
• dyspozycyjność,
• mile widziane prawo jazdy kat. B,
• mile widziane ekipy (zespoły) instalatorów.

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży telekomunikacyjno-informatycznej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja