Instalator systemów przeciwpożarowych / Monter instalacji niskoprądowych

Vemmio Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza / Katowice / Sosnowiec / Gliwice / Chorzów / Będzin /, śląskie

Opis stanowiska pracy

• montaż instalacji przeciwpożarowych
• rozwiązywanie problemów technicznych
• sporządzanie protokołów z wykonywanych prac

Wymagania

• znajomość systemów PPOŻ
• umiejętność programowania i serwisowania central ppoż (np. Esser, Polon Alfa, Aritech, Algorinet, Minimax)
• co najmniej dwuletnie doświadczenie w instalowaniu w/w systemów
• sprawność manualna i fizyczna
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność pracy w zespole
• gotowość do pracy na wyjazdach w Polsce

• znajomość systemów CCTV, KD, SSWiN, LAN będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• ciekawą pracę na najnowszych i największych obiektach budowlanych w Polsce
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego
• szkolenia
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania (3500-6500 PLN brutto)

Prezentacja firmy

VEMMIO Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się w instalacjami niskopr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis