Opis stanowiska pracy

Nazywamy się ELJOT - zapewniamy bezpieczeństwo na wejściu.

Od 1992 roku budujemy pozycję na rynku stawiając na najwyższe kwalifikację naszych pracowników oraz wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości. Nasze indywidulane podejście, pozwoliło zbudować bliskie relacje z Klientami i zaproponować systemy zabezpieczeń odpowiadające ich wymaganiom. Montujemy oraz serwisujemy systemy domofonowe, wideo-domofonowe, kontrolę dostępu, monitoring wizyjny oraz automatykę bram zlokalizowane na terenie województwa łódzkiego.

Zakres obowiązków:

  • Montaże oraz modernizację systemów domofonowych, kontroli dostępu, monitoringu CCTV i CCTV IP oraz automatyki bramowej,
  • Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych realizacji,
  • Wykonywanie przeglądów, napraw oraz konserwacji obsługiwanych systemów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne, elektryczne lub pokrewne,
  • zdolności manualno-techniczne,
  • silna motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
  • komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadanie uprawnień SEP 1kV.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • zaangażowany i gotowy do pomocy zespół,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy, odzież ochronną i sprzęt BHP,
  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Prezentacja firmy

Od 1992 roku budujemy pozycję na rynku stawiając na najwyższe kwalifikac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis