Instalator systemów niskoprądowych / Brygadzista

Proframe Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Proframe Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się spółka zatrudniająca wielu wysokiej klasy specjalistów i pracująca dla szeregu znanych i wymagających Klientów.

Zajmujemy się projektowaniem, instalacją, konfigurowaniem, a także serwisem i konserwacją systemów CCTV, kontroli dostępu, SSWiN, DSO, SSP, sieci strukturalnych i światłowodowych, a także budową serwerowni. Naszym pierwszoplanowym celem jest dostarczanie kompleksowych usług najwyższej jakości.

Instalator systemów niskoprądowych/ Brygadzista
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: INST/1/2018

Instalator systemów niskoprądowych zajmie się układaniem tras kablowych oraz okablowania, a także montażami urządzeń systemów CCTV, KD, SSWiN, SSP, DSO i innych.

Poszukujemy osoby umiejącej pracować szybko, dokładnie i z dbałością o estetykę.

Ponadto idealny kandydat będzie posiadał:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • zdolności manualno-techniczne,
  • znajomość obsługi elektronarzędzi,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemów: CCTV, SSWiN, KD, DSO i doświadczenie w zakresie ich instalacji/serwisowania,
  • umiejętność konfiguracji w/w systemów,
  • szkolenia, certyfikaty lub uprawnienia branżowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz pracę w gronie profesjonalistów,
  • udział w prestiżowych projektach
  • możliwość awansu w strukturach firmy (na stanowisko Project Managera lub Specjalisty ds. Serwisu).

Czekamy tylko na spełniające wymagania aplikacje od osób autentycznie zainteresowanych tą ofertą. Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać za pomocą funkcji "APLIKUJ".

Do aplikacji prosimy o dołączenie oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)”.

Prezentacja firmy

Proframe sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się spółka zatrudniająca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna, Praca Inne