Instalator systemów monitoringu GPS w okolicach Koszalina

Elte GPS Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ELTE GPS Sp. z o.o. będąca liderem w produkcji i wdrażaniu systemów monitoringu oraz lokalizacji pojazdów, wykorzystujących technologie GPS i GPRS poszukuje w okolicach Koszalina pracowników na stanowisko:

Instalator systemów monitoringu GPS

Oferujemy:

Zatrudnienie lub współpracę z stabilną firmą.
Samochód, tablet, telefon
Ciągłość zleceń
Umowę o pracę na pełny etat lub B2B

Wymagania

Doświadczenie przy instalacji systemów monitorujących lub alarmowych w pojazdach
Znajomość elektryki, elektroniki pojazdowej
Staranność, dobra organizacja pracy
Dyspozycyjność
Gotowość do pracy w terenie w nienormowanych godzinach pracy
Umiejętność obsługi komputera
Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Elte GPS Sp. z o. o. jest liderem i prekursorem w produkcji i wdr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive