Instalator systemów inteligentnych domów/ Elektryk

PowerJobs Sp. z o.o.

Alpy Francuskie, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • integracja (instalacja, programowanie/konfiguracja) systemów automatyki domowej;
  • budowa szaf z różnymi urządzeniami (audio, wideo, sieć itp.)
  • podpinanie instalacji sanitarnych, elektrycznych;
  • rozmieszczenie i instalacja skrzynek elektrycznych;
  • przeciąganie kabli.

Wymagania:

  • doświadczenie pracy jako elektryk;
  • doświadczenie w pracy przy instalacji systemów domów inteligentnych;
  • uprawnienia SEP;
  • analityczne myślenie;
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2200 - 2400 euro netto/miesiąc;
  • wynagrodzenie podstawowe 1900 euro netto/152 godziny;
  • możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa;
  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
  • zwrot kosztów amortyzacji 100 euro/miesiąc - w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji;
  • dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek 100 euro netto;
  • program rekomendacyjny - 100 euro netto - za polecenie pracownika;
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto - po dwóch miesiącach pracy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis