Instalator Systemów Audiowizualnych

Best-Audio

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z 27-letnim doświadczeniem na rynku systemów audiowizualnych. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania dopasowane w sposób indywidualny do potrzeb użytkowników, począwszy od projektów dla nowopowstających obiektów, poprzez rozwiązania dla obiektów remontowanych, produkcję urządzeń nietypowych specjalnie zaprojektowanych, aż po rozbudowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Poszukujemy Instalatorów Sytemów Audiowizualnych. Zakres obowiązków obejmować będzie: montaż, naprawę, przeglądy i uruchomienia zaawansowanych systemów. Dla najlepszych kandydatów także projektowanie, organizację i nadzór nad instalacjami.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży elektrycznej / instalacyjnej / budowlanej
  • Wiedza merytoryczna z zakresu urządzeń AV, znajomość okablowania strukturalnego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z dobrą pozycją rynkową,
  • szkolenia techniczne w kraju i zagranicą,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premię za wyniki, możliwość awansu
  • zatrudnienie od zaraz.

Dodatkowe informacje:

  • zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma zapewnia kompletny serwis rozwiązań audiowizualnych zarówno dla kl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka