Instalator sieci teleinformatycznej / dostępowej

S-Net Sp. z o.o.

KRAKÓW, 30-133, małopolskie

Opis stanowiska pracy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznesu. Najważniejsze usługi świadczone przez firmę to usługi Centrum Danych, rozwiązania hostingowe, dostęp do Internetu, transmisja danych oraz tranzyt do różnych operatorów. Firma oferuje również usługi outsourcingu IT takie jak zarządzanie serwerami oraz zaawansowanym sprzętem sieciowym. Siedziba firmy mieści się w Krakowie przy ulicy J. Lea 114 (obok miasteczka studenckiego AGH).

Firma świadczy usługi w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową oraz własne centra kolokacyjne. Spółka zajmuje wysokie miejsca w prestiżowych rankingach Teleinfo500, Teleinfo1000 oraz raporcie Computerworld TOP200.

Obecnie S-NET poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Instalator sieci teleinformatycznej

• Miejsce pracy: Kraków

• Region: małopolskie

Opis stanowiska:

• Miejsce pracy: siedziba firmy w Krakowie, praca w terenie

• Dział: Dział techniczny / Zespół instalatorów

Opis zadań:

• Budowa i modyfikacja budynkowej sieci światłowodowej i miedzianej

• Wykonywanie prac instalacyjnych, instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych u abonentów

• Naprawy sieci dostępowej

• Wykonywanie prac związanych z przyłączaniem nowych abonentów do sieci (instalacja urządzeń, prowadzenie okablowania)

• Budowa sieci telekomunikacyjnej w kanalizacji teletechnicznej

·        Układanie rurek PCV, peszli wewnątrz i na zewnątrz budynków pod sieć światłowodową

·        Układanie kabli w sieci kanalizacyjnej oraz napowietrznej,

·        Udrożnianie kanalizacji miejskiej.

·        Wykonywanie przyłączy lokalizacji.

Oferujemy:

• Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia

• Praca w przyjemnej atmosferze

• Odpowiednie narzędzia pracy

Wymagania

• Wykształcenie co najmniej średnie

• Prawo jazdy kat. B

• Wysoka kultura osobista

• Odpowiedzialność oraz dobra organizacja swojego czasu

• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

• Zaangażowanie oraz sumienność w wypełnieniu obowiązków

• Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych

•  Umiejętność obsługi elektronarzędzi

•  Dokładność, rzetelność, kultura osobista,

•  Chęci do nauki i rozwoju

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie